Lukavački Radnički u prijateljskom meču poražen od tuzlanske Slobode (FOTO)

Danas je na stadionu “Jošik” u Lukavcu odigran prijateljski susret između starih poznanika, domaćina ekipe Radničkog iz Lukavca i tuzlanske Slobode.

U jednoj veoma fer i korektnoj utakmici sa dosta žara i borbe slavili su gosti iz Tuzle sa 1:3. Trener domaćih Softić, kao i gostujući trener Nalić pružili su priliku za igru svim igračima koji su imali na raspolaganju.

Na poluvremenu je bilo 1:0, pošto je gol za Slobodu postigao Salihović. Radnički je u prvom poluvremenu imao dobre šanse preko Murselovića i Aljukića no ostalo je 0:1.

U nastavku meča pala su još tri gola, prvo su gosti povećali vodstvo na 0:2, a strijelac je bio Todorović.

Radnički je uspio smanjiti preko Halilagića, a gosti do kraja susreta postižu još jedan pogodak preko Pirića za konačnih 1:3.