Odbojkašice Smeča ostvarile vrijednu pobjedu na gostovanju u Kalesiji

Odbojkašice Smeča danas su u Kalesiji igrale utakmicu 8. kola Superlige FBiH za žene grupa sjever i ostvarila pobjedu rezultatom 2:3 u setovima nad ekipom Bosne.

Tokom cijelog meča vodila se bitka za svaki poen, a Lukavačkim odbojkašicama su pripala prva dva seta rezultatom 24:26 i 23:25. Nakon toga ekipa Bosne se vraća u igru te osvajaju naredna dva seta rezultatom 25:23 i 27:25.

U zlatnom setu odbojkašice Smeča pokazale su više želje i odlučnosti te osvajaju ovaj set rezultatom 13:15.

bosna-smec1

Ipak, mrlju na ovako zanimljiv meč i sjajnu odbojku stavili su domaći navijači koji su u jednom trenutku prekinuli meč, a cijeli susret je protekao u nekorektnom navijanju.

Odbojkašice Smeča su sportsku dvoranu MSŠ Kalesija napustile pod policijskom pratnjom.