Pripremna utakmica: Radnički slavio u Banovićima

Jučer su na Gradskom stadionu u Banovićima, naši prvotimci odigrali svoj prvi pripremni susret u sklopu priprema za novu sezonu u 2.ligi FBiH.

Naš domaćin je bila Budućnost iz Banovića, a pobjedu je slavio naš tim rezultatom 1:3. Ono što svakako ohrabruje naš stručni štab, je veliko zalaganje i odlična partija na terenu, obzirom da se radi tek o prvom pripremnom susretu.

U našem timu zbog lakše povrede nije bilo Jaranovića, kao ni Nukića i golmana Smajića. Golove za “plavo-bijele” postigli su Redžić, Kasumović i Omić.

Za naš tim od prve minute su nastupili: Omić, Šubić, Dautović, Bektić, Buljić, Mehić, Murselović, D. Aljukić, S. Aljukić, Kasumović, Redžić. U drugom poluvremenu svoju priliku za dokazivanje dobili su i igrači sa klupe.

Radnički nastavlja rad na pripremama, a naredni prijateljski susret zakazan je za subotu (15.07.2017.) U Janji, a domaćin je ekipa Podrinja.