“7 Lukavac” pobjedu u Odžaku posvetio Elmiru Salihoviću – Eli

Odbojkaški klub 7 Lukavac nastavlja svoj pohod prema Premijer ligi BiH. Danas su u okviru 20. kola Superlige FBiH savladali su u gostima ekipu Odžaka rezultatom 3:1.

Odbojkaši Sedmice u prvom setu pružili su veoma dobru partiju, te ga rješavaju u svoju korist rezultatom 25:21. U drugom setu dolazi do malog pada u igri, što iskorištavaju domaćini i osvajaju set rezultatom 25:12.

U nastavku meča lukavčani pokazuju svoje pravo lice, te naredna dva seta dobijaju sa identičnim rezultatom 25:16 i u konačnici upisuju novi trijumf od 3:1. Treba istaći da je klub imao veliki motiv za današnju utakmicu, jer je upravo na današnji dan 09.04.1998 god; preminuo jedan od najboljih sportista općine Lukavac Elmir Salihović – Elo, koji je upravo nosio dres “sedmice”. Lukavčani su pobjedu u Odžaku posvetili preminulom odbojkašu.

“7 Lukavac” je tako zadržao lidersku poziciju na tabeli i dva kola prije kraja vrlo su blizu plasmana u Premijer ligu BiH.

U narednom kolu u Lukavcu gostuju ekipa “Mladost” Žepče.