OK 7 Lukavac upisao novu pobjedu (FOTO)

Odbojkaši 7 Lukavac nastavili su sa dobrim partijama, te u okviru 12. kola Superlige FBiH ostvarili pobjedu nad ekipom Zavidovića rezultatom 3:1.

Ipak, nije sve tako sjajno krenulo za domaću ekipu. U prvom setu obje ekipe su podjednako dobro igrale, te smo vidjeli odličnu odbojku, ali prvi set ide na stranu ekipe Zavidovića rezultatom 25:27.

Nakon gubitka prvog seta Lukavački odbojkaši su zaigrali mnogo bolje, i pokazali zašto su među glavnim favoritima za plasman u Premijer ligu. U drugom setu su praktično razbili ekipu Zavidovića, te im dopustili da osvoje samo 7 poena, te tako rješavaju drugi set u svoju korist rezultatom 25:7.

U dobrom ritmu nastavili su i u trećem setu koji rješavaju rezultatom 25:16.

Gosti iz Zavidovića u četvrtom setu su podigli nivo igre, međutim to nije bilo dovoljno, te 7 Lukavac pobjednički set dobija rezultatom 25:20.

OK 7 Lukavac: Osmanović, Salihović, Čorbić, Sakić, Salkić, Hadžić, Bećirović, Brigić.

Trener: Alen Džambić.

MOK Zavidovići: Hamzić, Šibonjić, Muhić, Horozović, Razić, Hirkić, Šarić, Brigić, Bećirović, Krišto.

Trener: Asmer Mujanović.