Odbojkašice Lukavca danas su u Lukavcu, u okviru 9. kola Superlige FBiH za žene ostvarile novi poraz. Ovaj put tri boda iz Lukavca nose odbojkašice kalesijske Bosne.

Odma na početku meča ekipu Lukavca zadesio je veliki peh, budući da je Maida Salihović zadobila povredu, te nije mogla da nastavi meč.

Samo otvaranje meč pripao je odbojkašicama Bosne, koje brzo dolaze do prednosti 4:13, te su tu prednost održavale sve do kraja seta kojeg dobijaju rezultatom 13:25.

U drugom setu odbojkašice Lukavca držale su se samo do rezultata 7:7, a onda gošće iz Kalesije prave sjajnu seriju od 3:13, te na kraju osvajaju set rezultatom 12:25.

U trećem setu ponovno sjajna igra odbojkašica Bosne te ekspresno osvajaju treći set rezultatom 9:25.

Bio je ovo osmi poraz za odbojkašice Lukavca, u devet odigranih utakmica.

Redakcija portala zona047.ba ovom prilikom želi brz i što skoriji oporavak mladoj odbojkašici Lukavca – Maidi Salihović koja je na današnjoj utakmici doživjela povredu članka.